Soczewki dobre dla sportowców

Dziewięciu na dziesięciu Europejczyków uprawiających sport w soczewkach, twierdzi, że zapewniają one lepszą ostrość widzenia.

Soczewki dobre dla sportowców

Przewaga soczewk na okularami :
Chcesz sowbodnie uprawiać sport albo być aktywny w — aerobik, koszykówka, wędrując, piłce nożnę, golf, hokej na lodzie, biegnąc, alpinistyce, chodząc albo grając w tenisa — dzisiejsze szkła kontaktowe mogą zaoferować ci ulepszoną percepcję głębi i peryferyjną wizję rzeczywistości.

Szkła kontaktowe oferują szersze pole widzenia, które nie jest ograniczone przez soczewki obudowe okularów.
Szkła kontaktowe nie zachodzą parą w górach albo na plaży.
Szkła kontaktowe mogą poprawić zdolności sportowca by mógł poprawnie ocenić odległość i szybkość przedmiotów i innych graczy.

Soczewki kontaktowe w wodzie
Szkła kontaktowe idelanie nadają się do sportów wodnych i zawodów związanych z pracy w wodzie , nad wodą i w jej pobliżu. Marynarze, rybacy i inni entuzjaści wody już nie muszą martiwć o ścieranie ich okularów po tym jak są obryzgiwane wodą, albo o ryzyko tracące albo łamiące ich okulary . Dla pływaków i surfery, obcisłe okulary ochronne nie musza być niszczone by ochronić oczy i szkła kontaktowe.

56% z tych osób uważa, że odkąd zaczeli nociś soczewki kontaktowe osiągnęli lepsze wyniki – tak wynika z badań badańprzeprowadzonych dla “Contact Lenses & Sport”

fot: Flickr dillbert

hastagi na stronie:

# soczewki dla sportowców# soczewki kontaktowe dla sportowców

0 0 vote
Article Rating

Related posts

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
wroter
wroter
9 lat temu

niekoniecznie najnowsze- muszą być dokładnie dobrane, moc i kształt, miękkość, uwodnienie i dobre.W soczewkach nie ma żadnych odblasków, nie brudzą się i jest pełne pole widzenie wokoło.Nie przesuwają się, nie są podatne na wstrząsy i wiatr, nie pamięta się wcale o nich, tak jakby ich nie było.Są też w zasadzie niewidoczne- jest dobre samopoczucie.Oczywiście największy efekt jest w średnio-młodym wieku.Niestety w pewnych okolicznościach mogą męczyć i eksploatować oczy, ale na ogół jest przeciwnie.

Top