Soczewki “zerówki”

Masz ochotę na zmianę barwy oczu, ale nie nie masz żadnej wady wzroku? Nawet w takim przypadku powinnaś zgłosić się na wizytę do okulisty. Dlaczego? Ponieważ bardzie niebezpoeczne może być noszenie soczewek kontaktowych, nawet tych o mocy zerowej, bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem i dokładnym zbadaniem oczu.

Może się np. okazać, że istnieją jakieś przeciwwskazania do noszenia soczewek – wtedy bezwzględnie trzeba posuchać tego, co mówi okulista, i nie wkładać soczewek na oczy. Być może po odpowiedniej kuraqcji dla oczu będziemy zdolni dopiero je zacząć nosić.

Pozandto, okulista badając Twoje oczy stwierdzi od razu, jaki rodzaj soczewek powinnas kupić, z jakim promieniem. Bowiem zbyt małe soczewki mogą być bardzo biebezpieczne, a abyt duże mogą powodować dyskomfort. Zanim więc kupisz kolorowe czy jakiekolwiek inne soczewki, skonsutluj się z lekarzem okulistą.

hastagi na stronie:

# soczewki zerówki# soczewki kolorowe zerówki# soczewki zerówki kolorowe# kolorowe soczewki zerowki# szkła kontaktowe kolorowe zerówki# Soczewki zerówki dyskomfort# soczewki zerówki kolorowe londyn# zerówka soczewka w słownictwie okulistów

Related posts

Top