Choroby Hemoroidy

Hemoroidy? Dyskretnie załatw problem

Hemoroidy? Dyskretnie załatw problem. Bezpłatna infolinia: 800 806 906 Czujesz ból, pieczenie i świąd w okolicach odbytu? Najprawdopodobniej to właśnie hemoroidy dają o sobie znać.

Hemoroidy? Dyskretnie załatw problem.
Bezpłatna infolinia: 800 806 906

Czujesz ból, pieczenie i świąd w okolicach odbytu? Najprawdopodobniej to właśnie hemoroidy dają o sobie znać. 1 marca ruszyła bezpłatna infolinia poświęcona leczeniu choroby hemoroidalnej! Projekt powstał dzięki firmie Angelini, dystrybutorowi leku Ruskorex, stosowanego w leczeniu hemoroidów. Zadzwoń i skonsultuj swoje obawy ze specjalistą, lekarzem proktologiem. Na telefon czekamy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16:00 ? 20:00. Infolinia czynna do 31 maja 2015.

Nie czekaj ? zadzwoń!
Mimo, że choroba hemoroidalna jest powszechna, wielu pacjentów nadal nie ma odwagi o niej mówić. Jeśli onieśmiela Cię bezpośredni kontakt – zadzwoń do specjalisty! Angelini Pharma ? dystrybutor leku Ruskorex ? uruchamia bezpłatną infolinię, która umożliwia pacjentom dyskretną i anonimową poradę specjalisty lekarza proktologa. Akcja ma na celu pomoc oraz uświadomienie pacjentom, że problem hemoroidów można ?oswoić? ? skutecznie i sprawnie zmniejszając jego dokuczliwość.

Jak to działa?
Specjalista telefonicznie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Na podstawie podanych przez Ciebie dolegliwości, podpowie jak należy zmienić styl życia lub skomponować odpowiednią dietę, aby złagodzić towarzyszące hemoroidom objawy. Dzięki infolinii, wszystko możesz zrealizować za darmo (połączenie jest bezpłatne), szybko (bez wychodzenia z domu) oraz dyskretnie (unikając bezpośredniej rozmowy). Dodatkowo, lekarz podpowie Ci, jak dopasować odpowiednie leczenie. Wskazane jest, aby lek wykazywał wielotorowe właściwości: znieczulające, uszczelniające naczynia krwionośne i przeciwzapalne. Takie działanie zapewnia połączenie substancji czynnych np.: tetrakainy oraz ruskogeniny.

Uwaga! Nawet najdokładniejszy wywiad przeprowadzony telefonicznie nie daje 100% gwarancji na prawidłową diagnozą. By zyskać pewność, udaj się do lekarza.

Ruskorex:
? silne znieczulenie,
? działanie miejscowe,
? kilkakrotnie silniejsze od pozostałych środków,
? nie podrażnia tkanek,
? działa do 2h.

Sugerowana cena ok.: Ruskorex czopki 10 33,50 zł Ruskorex maść 40g 33,40 zł

A to już wiesz?  Gościec? Reumatyzm? - Reumatoidalne zapalenie stawów - RZS

Dystrybucja: Angelini Pharma Polska

Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza – OTC
1. NAZWA WŁASNA PRODUKTU LECZNICZEGO RUSKOREX, (10 mg + 10 mg)/g, maść, RUSKOREX, (25 mg+25 mg)/2 g, czopki
2. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY SUBSTANCJI CZYNNYCH
Jeden gram maści zawiera: 10 mg ruskogeniny (Ruscogenin) i 10 mg tetrakainy chlorowodorku (Tetracainum hydrochloridum)
Jeden czopek zawiera: 0,025 g ruskogenin (Ruscogenin) i 0,025 g tetrakainy chlorowodorku (Tetracainum hydrochloridum)
3. POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Maść lub czopki
4. WSKAZANIA DO STOSOWANIA
Objawy bólu i świądu w okolicy odbytu, stany zapalne błony śluzowej odbytnicy, zapalenie zakrzepowe guzków krwawniczych, łagodzenie świądu odbytu występującego z innych przyczyn.
Leczenie uzupełniające po zabiegach chirurgicznych przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych.
5. PRZECIWWSKAZANIA: Nadwrażliwość na ruskogeninę, tetrakainę lub którąkolwiek substancję pomocniczą.
6. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. ul Podleśna 83 05-552 Łazy
tel.: (22)7028200, fax: (22) 7028202

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy