Soczewki kontaktowe

Podręczna kosmetyczka nowoczesnej kobiety – co w niej znajdziemy?

Podręczna kosmetyczka nowoczesnej kobiety – co w niej znajdziemy?
Informacja prasowa Warszawa, 24 maja 2018 r. Podręczna kosmetyczka nowoczesnej kobiety – co w niej znajdziemy? Jaka jest dzisiaj nowoczesna kobieta? Z pewnością aktywna –

Informacja prasowa
Warszawa, 24 maja 2018 r.
Podręczna kosmetyczka nowoczesnej kobiety – co w niej znajdziemy?

Jaka jest dzisiaj nowoczesna kobieta? Z pewnością aktywna – niezależnie od formy tej aktywności, czy są to spotkania biznesowe czy towarzyskie, siłownia czy taniec, dbanie o dom i dzieci, czy pójście z psem do weterynarza. Jest to kobieta wielozadaniowa, dlatego nie godzi się na nawet niewielki dyskomfort, który może utrudnić jej funkcjonowanie. Jak to robi? Pokazuje to zawartość jej… kosmetyczki.
Nowoczesna kobieta doskonale radzi sobie ze wszystkimi trudnościami. Planuje wakacje dla dzieci, domowy budżet oraz stawia czoła zawodowym wyzwaniom. Doskonale wie, że każdy problem da się rozwiązać. Zarówno ten duży, jak i małe niedogodności dnia codziennego. Co takiego kryje się w kobiecej kosmetyczce, co pozwala jej być pewną tego, że nic jej nie zaskoczy w ciągu dnia?

Nieskazitelny wygląd
W kobiecej kosmetyczce nie może zabraknąć podstawowych akcesoriów takich jak lusterko, pilnik czy mini szczotka do włosów, które pozwolą jej w każdym momencie skontrolować wygląd i w razie potrzeby go skorygować. Dzięki nim trening czy wietrzna pogoda nie zagrożą jej włosom, a złamany paznokieć nie będzie rozpraszał jej uwagi. Wiele pań decyduje się również na puder lub bibułki matujące, które pozwalają szybko odświeżyć makijaż.

Dobre samopoczucie
W kosmetyczkach wielu kobiet znajdują się także plastry czy środki przeciwbólowe, które mają pomóc w nagłych przypadkach – kiedy nowe buty obetrą pięty lub głowa rozboli od nadmiaru obowiązków w pracy. Co jeszcze warto mieć zawsze pod ręką? Niezwykle dokuczliwe i pojawiające się znienacka są wszelkie dolegliwości jamy ustnej. Bolący ząb, ranka na policzku czy afta to przypadłości, które potrafią skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Nadżerki mogą mieć nawet do 2 cm wielkości i być niezwykle bolesne, a bólu nie warto ignorować.

A to już wiesz?  Visolvit Junior - dla każdego coś dobrego!

„Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet pozornie niewielkie objawy bólowe mogą mieć znaczny wpływ na jakość naszego życia, poczucie komfortu i dobrostanu psychicznego. Pomiędzy różnymi dolegliwościami somatycznymi a psychicznymi zachodzą bowiem liczne wzajemne relacje. Dyskomfort związany z bólem znacząco wpływa na nasze procesy poznawcze, np. pogorszenie pamięci, koncentracji czy uwagi. Ból często zaburza nasze ogólne funkcjonowanie, w tym także funkcjonowanie zawodowe i społeczne” – mówi psycholog Agnieszka Woźnica- Kowalewska.

Afty mogą przeszkadzać w piciu, jedzeniu, a nawet mówieniu. Nieleczone mogą utrzymywać się nawet do kilku tygodni. Zastosowanie wyrobu medycznego Sachol Aftigel nie tylko odizoluje bolesne zmiany od zewnętrznych czynników, ale również pomoże w regeneracji naskórka. Małe opakowanie takiego żelu powinno stać się obowiązkowym elementem kosmetyczki każdej nowoczesnej kobiety.

Sachol Aftigel – wyrób medyczny przydatny w leczeniu aft, aftowego zapalenia jamy ustnej i mikrozmian w jamie ustnej wywołanych na przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne. Dzięki skuteczności naturalnych standaryzowanych ekstraktów wyrób ten tworzy ochronną warstwę przykrywającą mikrozmiany i ogranicza bolesne objawy oraz pieczenie. Ponadto sprzyja on procesowi odnowy nabłonka. Dostępny w tubie 12 ml.
Średnia cena apteczna: 12 g/ 17-18 zł
Sachol Aftigel, 12 ml. Wskazania do stosowania: afty, aftowe zapalenie jamy ustnej i mikrozmiany w jamie ustnej wywołane na przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne. Dystrybutor: Valeant Sp. z.o.o. s.j.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy